Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Bedava Kameralı MobilChat Odaları - MOBiLYAZ, Mobilchat,Görüntülü Mobil sohbet,Kameralı chat


Bedava Kameralı MobilChat Odaları

Kameralı Mobilchat sitesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza üye olmadan ve hiç bir eklenti , uygulama vb. indirmeden doyasıya sohbet edebileceğiniz bir sohbet sistemi sunuyoruz ! Bu sisteme ister facebook login kısmından, isterseniz üyelik kısmındanda üye olarak girebilirsiniz.. Yada misafir bölümünü tercih ederek “Guest” girişi yapabilirsiniz !

Kameralı sohbet sitesine giriş yaptıktan sonra “SOHBETE KATIL” Butonuna yada üst menüdeki sohbet link’ine tıklayarak sohbet applet’ini aktif hale getirip nick bölümünden nickinizi yazarak sohbete katılabilirsiniz.. Sohbete giriş yaptıktan sonra otomatik olarak “adobe flash player’i aktif etmek istermisiniz?” sorusuna direk olarak açmak isteyip , istemediğinizi belirtin.. Kamerayı aktif hale getirmek için bu uygulamayı aktif etmeniz gerekmektedir…

Uygulamayı aktif etmeniz halinde hem ses , hemde görüntülü olarak konferans yapabileceğiniz anlamına gelir.. Peki bu konferansı özeldemi yapacaksınız geneldemi ? Bizim sistemimizde hem general oda içerisinde genel olarak kamerayı açabiliyorsunuz ve ayrıca general oda içerisinde kendi arkadaşlarınızla başkaları sizi görmeden konferans yapabilme ihtimalinizde var.. Hayır.. bu konuşma özel olsun diyorsanız ? Konuşacağınız kişinin kullanıcı isminin üzerine sağ tuş tıklayarak türkçesi : Özel ingilizcesi : Private message özeline gidip. Kamera daveti yollamanız gerekmektedir.. Kamera davetini aktif hale getirdikten sonra sistem otomatik olarak kamera ve mikrofonunuzu algılayacak ve sohbete katılmış olacaksınız !

Kameram ve mikrofonum aktif hale gelmiyor ne yapabilirim ?

Kameranızın aktif hale gelmemesinin sebebi, webcam driver’inizin olmaması olabilir.. Öncelikle aygıt yöneticisinden kamera driverinizin olup olmamadığına bakın.. eğer varsa manycam yükleyerek bilgisayarınızın kamerayı sisteme tanıtmasını sağlayın ve manycam kullanarak siteye giriş yapın.. Eğer driver’iniz yoksa google üzerinden araştırıp kamera driverinizi indirmenizi önereceğiz..

Mikrofon ayarlarına gelince… Kullandığınız işletim sistemini öğrenmeniz gerekecek önce.. WinXP, Vista, Win7, Win8 ses ayarları gibi googlede arama yapabilirseniz sonuca varmış olacaksınız..

Sistem tam anlamıyla üyeliksiz ve ücretsizdir.. Facebook ve twitter gibi sosyal medya sitelerinden faydalanarak giriş yapabilirsiniz !

Seviyeli ve düzeyli bir sohbet ortamı oluşturmanız dileğiyle! İyi muhabbetler diliyoruz…


Yazar: iyidizayN

Görüntüleme: 66 defa

Kategori: Bedava Kameralı MobilChat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 05 Nisan 2022

Cevap bırakın

Kategoriler